jaunumi

Vācu autoražotājs Mercedes vēl 2021. gadā demonstrēja elektriskās G-klases konceptu, bet kopš tā laika mašīna bijusi izstrādes un testēšanas stadijā. Tagad testiem vairāk vai mazāk likts punkts un Mercedes gatavs parādīt sērijveida gatavo produktu – elektriskā G-klase debitēs 24. aprīlī Pekinas autoizstādē.

Kompānijas pārstāvji uzsver, ka pāreja uz citu jaudas agregātu nenozīmē, ka pieļauti kādi kompromisi attiecībā uz veiktspēju un citiem faktoriem. “Jau no paša sākuma bija nolemts, ka elektriskajai G-klasei jābūt vismaz tikpat labai kā parastajai mašīnai gan uz ceļa, gan bezceļa apstākļos,” izteicies Mercedes G-klases zīmola rīkotājdirektors Emeriks Šillers.

Mercedes pagaidām neatklāj tehniskos parametrus, bet zināms, ka mašīna svērs mazāk nekā 3,5 tonnas, tātad, to varēs vadīt ar B kategorijas vadītāja apliecību. No testiem zināms, ka G-klases prototips tērēja ap 28-30kWh elektrības uz 100km un auto aprīkots ar četriem elektromotoriem, pa vienam katram ritenim, nodrošinot šim modelim raksturīgās gaitas īpašības. Kāda ir akumulatora kapacitāte un cik tad tālu šis auto beigu beigās spēs aizbraukt ar vienu uzlādi, to ražotājs, visticamāk, atklās prezentācijā.

Avots: kursors.lv

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766