Uzlāde

E-mobi ir nacionālais elektromobiļu uzlādes staciju tīkls, kas nodrošina elektromobiļu pārvietošanos visā Latvijas teritorijā.

Uzlādes staciju tīklu un 141 ātrās uzlādes staciju visā Latvijas teritorijā uztur VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD).

Maksa par uzlādes pakalpojumu CSDD uzturētajās e-mobi ātrās uzlādes stacijās, izmantojot e-mobi autorizācijas karti, e-mobi vai Mobilly mobilo aplikāciju, ir norādīta mājas lapā e-mobi.lv sadaļā "Cenas". Skatīt ŠEIT.

Apmaksas solis ir 1 minūte.

E-mobi uzlādes tīklā pieejami vairāki norēķinu veidi:

 

  • E-mobi karte un mobilā lietotne – Pēcapmaksas pakalpojums. Pieejams klientiem, kuri noslēguši līgumu par e-mobi karti. Līgumu slēgšanu ar Klientiem un maksas pieņemšanu par e-mobi pakalpojumiem CSDD uzdevumā veic SIA “Mobilly”. Līguma noslēgšanu un e-mobi autentifikācijas kartes saņemšanu var pieteikt izmantojot mājas lapu lv.
  • Mobilly mobilā lietotne - Lai apmaksātu uzlādi ar Mobilly, skenē stacijā redzamo kvadrātkodu, izvēlies konektoru un veic uzlādi. Mobilly lietotne pieejama App Store, Google Play un Huawei AppGallery.
  • Uzlāde ar SMS - Maksa par uzlādi tiek pievienota telefona rēķinam. Pakalpojums pieejams Latvijā reģistrētiem pēcapmaksas LMT, BITE un Tele2 klientiem. Par pakalpojumu tiek piemērota operatora komisija. Informāciju par šo apmaksas veidu atradīsiet uzlādes stacijā.
  • Maksājumu kartes - VISA, MasterCard – skenē kvadrātkodu pie vajadzīgā konektora ar e-mobi lietotnē iestrādāto skeneri, pievieno bankas karti un uzsāc uzlādi.

Sīkāka informācija par e-mobi uzlādes tīklu pieejama mājas lapā emobi.lv.

 

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766