jaunumi

Autonomas uzņēmums Sixt, līdzīgi kā konkurenti, strādā pie nomas elektroauto parka paplašināšanas – uzņēmums paziņojis, ka pasūtījis 100 tūkstošus ķīniešu ražotāja BYD elektriskos auto, kas būs paredzēti klientiem Sixt nomas punktos visā Eiropā. Pasūtījuma izpildes termiņš ir 2028. gads, bet pirmās piegādes varētu notikt vēl šajā gadā.

Sixt paziņojumā norādīts, ka uzņēmums jau sakārtojis saistības par “vairākiem tūkstošiem” auto un sagaida piegādes šogad, savukārt turpmāko gadu laikā BYD mašīnu skaits turpinās palielināties. Plāni pieredz piedāvāt dažādus ķīniešu ražotāja modeļus, bet kā pirmais ieradīsies “Atto 3” kompaktais krosovers.

 

Autonomas uzņēmuma pārstāvji īpaši uzsver, ka visas BYD mašīnas ir lieliski piemērotas eiropiešu ekspektācijām par nomas auto, mašīnai apmierinot visas ceļošanas vajadzības un sniedzot premium klases sajūtu. Sixt arī saka, ka viņi ir pirmais autonomas uzņēmums Eiropā, kas piedāvās BYD mašīnas.

Vispirms ķīniešu ražotās mašīnas nonāks Sixt nomas punktos Vācijā, Nīderlandē, Francijā un Lielbritānijā, bet auto pamazām parādīsies arī citās valstīs, turpinoties piegādēm. Darījums paredz iespējamu sadarbību arī citos pasaules reģionos. BYD šobrīd uzsācis vērienīgu paplašināšanos Eiropā, izziņojot cenas vairākiem modeļiem un uzsākot to piedāvāšanu finansiāli attīstītākajās Eiropas valstīs, kur pāreja uz elektroauto līdz šim notikusi straujāk – starp šīm zemēm ir Vācija, Nīderlande, Norvēģija.

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766