jaunumi

Vācu autoražotājs Volkswagen strādā pie vērā ņemamiem uzlabojumiem savai elektroauto platformai MEB – kā liecina autoražotāja pārstāvju sniegtā informācija UBS Parīzes elektroauto dienā, Volkswagen cer palielināt sniedzamību ar vienu uzlādi līdz pat 700 kilometriem. Šobrīd neviens no MEB auto tik tālu ar vienu uzlādi aizbraukt nespēj, turklāt ir ļoti maz elektrisko mašīnu, kas to spēj.

Platforma izstrādāta tā, lai tajā būtu iespējams izmantot uzlabotas, izmainītas bateriju šūnas, kas spēj nodrošināt labāku efektivitāti. VW investīcijas šajā platformā sāka jau 2015. gadā. Jaunākajiem uzlabojumiem bateriju tehnoloģiju jomā vajadzētu ļaut nobraukt 700 kilometrus ar vienu uzlādi. Vismaz tā cer Volkswagen.

Tāpat plānots, ka mašīnas spēs lādēties ar vairāk nekā 200kW jaudu, kas ievērojami paātrinās uzlādes ātrumu, īpaši garākos braucienos. Jaunie uzlabojumi, visticamāk, ieradīsies kopā ar kādu no nākamajiem modeļiem, kas top uz šīs platformas. Sagaidāms, ka šīs lietas nonāks arī jau esošajos modeļos, tostarp ID.3 un ID.4.

avots: kursors.lv

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766