jaunumi

Elektroauto ražotājs Tesla plāno paplašināt šogad aizsākto pilotprogrammu, kas paredz piedāvāt uzlādi “Supercharger” punktos jebkura ražotāja elektriskajai mašīnai. Kā zināms, līdz šim “Supercharger” bija paredzēti tikai Tesla lietotājiem, bet citu ražotāju mašīnu īpašnieki līdz šim tur nevarēja lādēties.

Programma sākotnēji sākās 10 “Supercharger” uzlādes stacijās Nīderlandē, autoražotājam vērtējot noslodzi un to, kā citu ražotāju spēkratiem izdodas savienoties ar Tesla sistēmu. Pilotprogramma patiesībā jau vienreiz mazliet paplašināta, jo konkrētās 10 uzlādes stacijas Nīderlandē varēja izmantot arī elektroauto īpašnieki no Vācijas un Beļģijas.

 

Jau izsludinot šo pilotprogrammu, Tesla norādīja, ka tā pamazām tiks paplašināta. Kā nākamā valsts, kur “Supercharger” uzlādes punktus varēs izmantot visi, būs Norvēģija. Tesla pārstāvji nosūtījuši oficiālu vēstuli Norvēģijas Transporta ministrijai, informējot par šo plānu un aicinot apspriest šo jautājumu. Pagaidām nav zināms, kad “Supercharger” uzlādes punktus Norvēģijā varēs izmantot visi elektroauto īpašnieki. Iepriekš izskanēja informācija, ka Norvēģijā visiem varētu tikt atvērtas divas “Supercharger” uzlādes stacijas.

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766