jaunumi

Avots: Kursors.lv

“BMW” kompānija paziņojusi, ka aptuveni pusotru menesi būs slēgta Minhenes rūpnīca, kas šajā laikā tiks pielāgota kompānijas jaunā elektroauto “i4” ražošanai. Šādas darbības nav neierastas, autoražotāji regulāri veic plānotu ražošanas apturēšanu, lai uzlabotu ražošanas līnijas, taču “BMW” plānotā pauze ir netipiski ilga. Rūpnīca oficiāli ir slēgta no šodienas līdz 7.septembrim.

Minhenes rūpnīcā tiek ražots “BMW” populārais 3.sērijas modelis un rūpnīcā strādā gandrīz 8000 cilvēku. Skaidrs, ka šāda pauze atsauksies ražošanas apjomos un gada noslēguma bilancēs. Rūpnīcas direktors Roberts Engelhorns komentējis pārmaiņas viņa vadītajā struktūrvienībā. “Mēs sagatavojam Minhenes rūpnīcu nākotnei. Kad pārbūve būs pabeigta, mēs varēsim ražot benzīna, dīzeļa, hibrīdauto un pilnībā elektriskus auto uz vienas līnijas. Ierobežotais vietas daudzums jebkura veida pārbūves darbus padara īpaši izaicinošus. Vecās sistēmas ir jāizvāc ārā, jāuzstāda jaunās un tās jāsagatavo ražošanas darbu uzsākšanai. Tas viss jāpaveic šaurās telpās, 6 nedēļu laikā. Šāds darbs prasa pedantisku plānošanu un daudz radošuma.”

“BMW i4” tiks ražots uz jaunās paaudzes elektriskās piedziņas bāzes. Tiek uzskatīts, ka šī tehnoloģija kompānijai uz vienas līnijas ļaus ražot mašīnas ar visiem pieejamajiem piedziņas veidiem. “i4” ražošanā nonāks nākamgad un “BMW” sola, ka mašīna ar vienu uzlādi varēs veikt 600 kilometrus.

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766