jaunumi

Autors: Delfi.lv

Kompānija "Opel" oficiāli atklājusi jaunās, jau sestās paaudzes "Corsa" modeli. Interesanti, ka autoražotājs visupirms parādījis tā elektrisko versiju "Corsa-e", kas ir pirmais simtprocentīgais elektromobilis markas piedāvājumā. Bez atkārtotas akumulatoru uzlādes tas spēs nobraukt līdz 330 kilometru distanci.

Jaunā "Opel Corsa-e" izstrādāta uz franču PSA grupas "e-CMP" platformas, kas ir kopīga ar februārī prezentēto "Peugeot e-208". Arī spēka agregāts "Opel" un "Peugeot" elektromobilim ir vienāds – 100 kW (136 ZS) elektromotors ar 260 ņūtonmetru griezes momentu un 50 kWh akumulatora komplektu. Ražotāja garantija akumulatoram ir astoņi gadi.

No vietas līdz 50 km/h "Opel Corsa-e" paātrinās 2,8 sekundēs, bet līdz 100 km/h – 8,1 sekundē. Autovadītājs var izvēlēties "Normal", "Eco" vai "Sport" braukšanas režīmu.

"Opel Corsa-e" aprīkojumā pieejami diožu matricas lukturi "IntelliLux LED", ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu un adaptīvo braukšanas ātruma ierobežošanas sistēmu. Vēl automobilim pieejama multimediju sistēma "Navi Pro" ar 10 collu ekrānu un pieeju tiešsaistes servisiem "Opel Connect".

Plānots, ka jaunās paaudzes "Opel Corsa" standarta versija plašākai sabiedrībai pirmo reizi tiks parādīta rudenī notiekošajā Frankfurtes autoizstādē.

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766