jaunumi

Volvo nesen organizēja tikšanos ar saviem dīleriem Ziemeļamerikā, kur autoražotāja pārstāvji ieskicēja tuvākās nākotnes plānus, kā Volvo grasās kļūt par autoražotāju, kas ražo tikai elektroauto. Kā zināms, Volvo līdz 2030. gadam plāno pilnībā pāriet uz elektroauto ražošanu, atsakoties no iekšdedzes dzinēju lietošanas.

Nopludusī informācija liecina, ka nākamo gadu laikā Volvo piedāvās piecus pilnībā elektriskus modeļus un vēl divus plug-in hibrīdus. Rindaskārtībā pirmais ir apvidus auto ar trim sēdekļu rindām. Prestižais izdevums Automotive News ziņo, ka Volvo nākamgad plāno pārdot 20 tūkstošus šī gaidāmā modeļa eksemplāru. Ja tā ir taisnība, tad diezgan drīz vajadzētu parādīties pirmajai oficiālajai informācijai par šādu modeli.

 

Ap 2025. gadu būtu jāparādās elektroauto, kas šobrīd zināms ar kodēto nosaukumu “V546”. Baumu līmenī tiek ziņots, ka tas iekārtosies starp “XC60” un “XC90”, savukārt auto būs konstruēts uz pilnīgi jaunas elektroauto platformas Runājot par “XC60”, tad tam tuvākajos gados vajadzētu saņemt elektrisko versiju. Sagaidāms arī izmēros mazāks elektroauto, kas piedāvājumā būs zem “XC40 Recharge”, kuru nesen apskatījām. Piektais elektroauto tika pieminēts vienkārši kā sedans, bet viss pārējais ir miglā tīts. “S90” un “XC90” iegūs plug-in hibrīda versijas, bet “XC90” joprojām tiek prognozēts kā pirmais modelis, kas iegūs pilnvērtīgu nosaukumu nevis burtu un ciparu kombināciju.
Publicēta: 7.03.2022
Kursors.lv

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766