jaunumi

Viens no Latvijas vadošajiem elektromobilitātes uzņēmumiem “Blue Shock Race” (BSR) ar elektrokartingiem turpina iekarot Eiropas tirgu, šobrīd tiekot jau līdz Monako, kas tiek dēvēta arī par  pasaules autosporta Meku.

Šā gada martā “Blue Shock Race” saņēma uzaicinājumu Monako prezentēt savus sporta un nomas kartus vairākiem profesionāliem kartingu pilotiem, kas braukuši arī F2 un F3 klasēs. Pēc testiem Monako iekštelpu kartadroms “Kart Indoor Monaco” nolēma mainīt visus kartingus pret “Blue Shock Race” izstrādājumiem. Kartingu trases īpašnieks Klivio Pičione (Clivio Piccione) atzīst, ka tie noteikti ir labākie elektrokartingi tirgū šobrīd, pateicoties inovatīvajiem risinājumiem, kā arī ātrās baterijas apmaiņas sistēmai, kartingu jaudas un dinamikas rādītājiem.

Protams, “Blue Shock Race” vēl jāstrādā pie vairākiem nelieliem kartingu tehniskajiem risinājumiem, lai tie būtu absolūti labākie visās kategorijās, bet bāze, ko ir radījusi “Blue Shock Race”, Monako trases īpašnieka uzskatā ir lielākais lēciens nomas kartingu risinājumos. Jūlija sākumā Monako trase tika atvērta jau ar sešiem Latvijā ražotajiem BSR 2.0 modeļa elektrokartnigem, un šobrīd klients gaida vēl otro piegādi – astoņus bērnu elektrokartingus.“Kart Indoor Monaco” ir viena no prestizākajām vietām, kur var izbraukt ar “Blue Shock Race” izstrādātajiem kartigniem Eiropā.

Monako ir tikai viens no eksporta tirgiem. Šobrīd uzņēmumam pasūtijumi rindā ir jau 3–4 mēnešus uz priekšu. Kartingus gaida vēl tādas valstis kā Ungārija, Grieķija, Lielbritānija, ASV, Janzēlande u.c.

“Blue Shock Race” pārliecinoši virzās uz viena miljona eiro apgrozījumu šogad, mēģinot sasniegt mērķi pārdot 200 un vairāk elektrokartingus 2021 gadā.

Uzņēmuma vadītājs Artis Daugins: “Par spīti “Covid-19″ laikiem, mēs esam spējuši atrast risinājumus ražot izklaides un sporta industrijai kartingus un vēl vairāk atīstīt jauno ražotni Liepājā, kāpināt pārdošanas un ražošanas jaudas. Komanda iegulda ļoti smagu darbu, un šobrīd droši varam teikt, ka esam uz pasaules lielās skatuves kartingu industrijā.”

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766