jaunumi

“Volkswagen ID.3” elektriskais hečbeks tika radīts kā “Golf” dabai draudzīgais līdzinieks. Šobrīd tas nopērkams tikai kā hečbeks, taču vairāki “Volkswagen” koncerna valdes locekļi pauduši vēlmi ieraudzīt “ID.3” versiju ar nolaižamu jumtu.

“Volkswagen” zīmola vadītājs Ralfs Brandsteters savā privātajā “Linkedin” lapā publicēja skices ar iespējamo “ID.3” kabrioleta dizainu, bet pēc tam savā “Twitter” kontā to pašu izdarīja arī visa koncerna vadītājs Herberts Dīzs. Tas nozīmē, ka publicētie attēli ir oficiālas “Volkswagen” skices, nevis uzņēmuma vadītāju iztēles auglis. Dīzs apstiprināja, ka šāds projekts tik tiešām tiek apsvērts un aicināja cilvēkus izteikt savu viedokli par šādu auto.

Neviens no uzņēmuma pārstāvjiem neatklāja, vai “ID.3” jau sākotnēji tika projektēts ar domu, ka tam varētu radīt versiju ar nolaižamu jumtu. Ja šai mašīnai tik tiešām tiks dota zaļā gaisma, tad tai pie klientiem vajadzētu nonākt pāris gadu laikā. Skaidrs, ka pat koncerna vadītāji nevar panākt mašīnas ražošanas uzsākšanu, publiskojot pāris attēlus, ja tam nav ekonomiska pamata, tāpēc “ID.3” kabrioleta likteni lielā mērā noteiks paši “VW” klienti un viņu domas par elektrisku kabrioletu. “Volkswagen” ir ilga vēsture, ražojot mašīnas ar nolaižamu jumtu, tādas saņemot gan “Beetle”, gan vecākām “Golf” paaudzēm.

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766