jaunumi
  • Renault ZOE – pārdotākais elektromobilis Eiropā.
  • Renault Kangoo ZE – pārdotākais elektriskais furgons Eiropā.
  • 2020. gadā Renault līdz šim pārdevis vairāk nekā 95 000 elektromobiļu.

 Renault lideris Eiropa

Publicitātes foto

Elektromobilitātes celmlauzis Renault ir Eiropas elektromobiļu tirgus līderis pēc pārdošanas apjoma, no šī gada sākuma līdz novembra beigām kopumā pārdoti 95 985 elektroauto. Salīdzinot ar pagājušā gada attiecīgo periodu, tie ir par 80% vairāk reģistrētu automobiļu. Turklāt šis sasniegums atkārtoti parāda Renault elektromobiļu klāsta atbilstību daudzajām klientu vajadzībām.

Trešās paaudzes ZOE, 2019. gada izlaidums ar savu jauno dizainu un funkcijām, savā kategorijā uzstāda nepārprotamu latiņu attiecībā gan uz nobraukuma distanci, gan daudzpusību un efektivitāti. ZOE joprojām ir pārdotākais pasažieru elektroauto Eiropā. Kopš 2020. gada janvāra ir pārdotas vairāk nekā 84 000 ZOE automašīnas, kas ir gandrīz divreiz vairāk nekā 2019. gada attiecīgajā periodā. Tādējādi ZOE ir kļuvis par vadošo elektroauto Francijā, Vācijā, Itālijā, Spānijā un Portugālē. Kopš automašīnas izlaišanas Eiropā kopumā pārdotas vairāk nekā 268 000 ZOE automašīnas.

Kangoo ZE joprojām ir pārdotākais elektriskais vieglais kravas furgons. No šī gada sākuma līdz novembra beigām tika reģistrēti 8 498 Kangoo ZE. Turklāt, kopš 2010. gada Eiropā kopumā pārdoti 57 595 Kangoo ZE.

Nesen izlaistais jaunais Twingo Electric uzstādījis jaunu latiņu elektroauto A segmentā, sasniedzot 1760 reģistrācijas  Eiropā. Pateicoties veiklībai, modularitātei un 190 km nobraukuma distancei WLTP ciklā (nobraukuma distance līdz 270 km WLTP pilsētas ciklā), Twingo Electric ir labākais ceļabiedrs ikdienas braucieniem.

“Neskatoties uz esošo situāciju pasaulē, elektromobiļu pārdošana Eiropā joprojām ir ļoti dinamiska – pieaugums no 70% līdz 80% galvenajos Eiropas tirgos. Elektromobiļu pārdošanas apjomi tagad veido aptuveni 5% no kopējā tirgus. Kopš 2020. gada janvāra ir pārdotas vairāk nekā 84 000 ZOE automašīnas, kas ir gandrīz divreiz vairāk nekā 2019. gadā. Divi galvenie tirgi ir Francija ar 33 000 pārdotām vienībām un Vācija, kur tika pārdoti vairāk nekā 25 000 ZOE automobiļi. Visā savā attīstības laikā ZOE tika slavēta par daudzpusību un klasē labāko distances nobraukumu, tādējādi padarot to par pārdotāko elektromobili Eiropā no šī gada sākuma līdz novembra beigām,” norāda Žils Normands, Renault Elektrisko transportlīdzekļu un mobilitātes pakalpojumu vecākais viceprezidents. Visu interviju ar Žilu Normandu lasiet vietnē EasyElectricLife.

Renault elektriskajā klāstā ietilpst arī Twizy ar vairāk nekā 31 000 pārdotām vienībām un Master ZE furgons. Pateicoties savām zināšanām elektromobiļu jomā, Renault nesen atklāja jaunu posmu elektromobiļu klāstā – Megane eVision. Ar Megane eVision auto, kurā tiks izmantota Aliances CMF-EV platforma, Renault ieviesīs elektrisko automobili C segmentā. Līdztekus pilnībā elektriskajam klāstam Renault piedāvā arī alternatīvas versijas, proti, hibrīda un plug-in tipa hibrīda klāstu zīmola pārdotākajos modeļos (Clio, Captur un Megane), kā arī jaunajos automobiļos (Arkana).

Groupe Renault informācija 

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766