jaunumi

Avots: Kursors.lv

“Tesla Cybertruck” modelis daudz apspriests sava ekstravagantā dizaina dēļ, taču šī auto prototips izmēros nav nekāds mazulis – tas ir 5,89 metrus garš, 1,90 metrus augsts un 2,03 metrus plats – ļoti pieklājīgi izmēri, kas pielīdzināmi izmēros lielākajām “Ford F-150” versijām. “Tesla” vadītājs Īlons Masks sociālās saziņas vietnē “Twitter” atklājis, ka nākotnē ļoti iespējama izmēros mazāka “Cybertruck” versija, kas paredzēta Eiropas tirgum.

Eiropā pikapi nav pārlieku populāri, īpaši, ja salīdzinām ar ASV, taču vēl pirms pandēmijas tika prognozēts, ka šajā Atlantijas okeāna krastā šogad varētu tikt pārdoti 200 tūkstoši pikapu. Nav maz, taču tik un tā pieticīgi pret 3 miljoniem pārdoto pikapu ASV. Lai nu kā, potenciāls tirgus “Cybertruck” ir arī Eiropā, taču lielo pikapu pieprasījumu pie mums ievērojami ierobežo to izmēri.

Lai arī daudzviet Eiropā starp pilsētām izveidotas mūsdienīgas, plašas automaģistrāles, pilsētu ielas ir salīdzinoši šauras, tāpēc pārvietošanās pa tām ar izmēros lielu mašīnu ir neērta. Pikapus ASV bieži vien izmanto kā darba transportu, taču Eiropā šo nišu sekmīgi aizpilda kravas busi, kas ir izmēros piemērotāki braukšanai mūsu pasaules daļā. Lai nu kā, izmēros mazāka “Cybertruck” versija Eiropā varētu būt interesanta bezizmešu alternatīva.

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766