jaunumi

 

Vēlamies informēt, ka no 2016.gada 1.marta elektromobiļu uzlāde CSDD ātrās uzlādes stacijās Rīgā (Bauskas ielā 86 un Sergeja Eizenšteina ielā 6) būs pieejama tikai autorizējoties ar CSDD izsniegtu autorizācijas (RFID) karti. Šo karti jau no 4.februāra iespējams pieteikt un apmaksāt CSDD e-pakalpojumos (https://e.csdd.lv).

 

Autorizācijas karšu ieviešana ir pirmais solis vienotas uzlādes staciju vadības sistēmas izveidošanā. Plānots, ka nākotnē šāda autorizācija tiks izmantota visām stacijām nacionālajā elektromobiļu uzlādes tīklā.

 

Karšu testēšanas režīmā elektromobiļu uzlāde minētajās stacijās būs pieejama bez maksas. Par izmaiņām norēķinu kārtībā CSDD savlaicīgi informēs.

 

Autorizācijas kartes īpašnieks var būt gan fiziska, gan juridiska persona. Kartei iespējams pieteikties tikai elektroniski CSDD e-pakalpojumos (https://e.csdd.lv). Lai pieteiktos kartei, e-pakalpojumu kreisajā pusē jāizvēlas sadaļa “Elektromobiļu uzlādes autorizācijas karte” un jāseko programmas norādījumiem. Klientam jābūt reģistrētam CSDD e-pakalpojumos (reģistrēšanās ir bez maksas).

 

Pieteiktās kartes būs iespējams saņemt CSDD nodaļās visā Latvijā vai pa pastu. Karšu izņemšana CSDD Rīgas nodaļā būs iespējama jau no 8.februāra, savukārt nodaļās ārpus Rīgas – no 10.februāra.

 

Atkarībā no saņemšanas veida, izmaksas par autorizācijas karti ir sekojošas:

Kartes veids

Cena ar PVN, eiro

Autorizācijas karte, saņemot CSDD nodaļā

3,53

Autorizācijas karte ar piegādi pa pastu

4,72

 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar Elektromobilitātes vadības un koordinācijas daļu, tālrunis: 67025766 vai e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

 

 

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766