jaunumi

 

No 2015.gada 15.-18.oktobrim izstādē „Vide un enerģija 2015” CSDD iepazīstina ar elektromobilitātes attīstību Latvijā – ar paveikto un ar plānoto.

 

CSDD interesentus iepazīstina ar pētījuma rezultātiem, kurā noteiktas elektromobiļu ātrās uzlādes staciju potenciālās atrašanās vietas uz TEN-T ceļiem jeb “lielajām” šosejām. Iespējamās uzlādes staciju atrašanās vietas tika noteiktas vadoties pēc vairākiem  kritērijiem – attālums starp uzlādes stacijām, to novietojums tiešā TEN-T ceļu tuvumā publiski pieejamās vietās, kā arī tika ņemti vērā elektromobiļu lietotāju sniegtie ieteikumi par uzlādes staciju izvietojumu.

 

Gan informācija par CSDD aktivitātēm, gan citas ar elektromobilitāti saistītas lietas pieejamas vienkopus, īpašā stendā, kurā apvienojušies ar elektromobilitāti saistītie uzņēmumi un organizācijas. Šajā stendā iespējams iepazīties arī ar dažādiem elektrovelosipēdiem un eletroautomobiļiem, tajā tiek demonstrēti jaunākie elektromobiļu uzlādes risinājumi un uzlādes stacijas.

 

Izstāde notiek Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, tā atvērta: 15.-17.oktobrī no pulksten 10.00-18.00, bet 18.oktobrī – no pulksten 10.00-17.00.

 

 

 

 

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766